Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Тен Гаґ програв у дебютному матчі на чолі «МЮ». Суперсаб Роналду не допоміг

Тен Гаґ програв у дебютному матчі на чолі «МЮ». Суперсаб Роналду не допоміг

«Дияволи» не поступалися «Брайтону» вдома 113 років.

7 серпня 2022, 19:00
11

У дебютному матчі для тен Гаґа в АПЛ «МЮ» програв «Брайтону» з рахунком 2:1.

Огляд матчу:

* Крім тренера господарів, за «МЮ» дебютували ще й Лісандро Мартінес та Крістіан Еріксен. А от головна зірка (чи головна проблема?) команди, Кріштіану Роналду, розпочав матч у запасі.

«Манчестер Юнайтед»: Де Геа – Далот, Магвайр, Мартінес, Шоу (Маласія, 90) – Мактоміні (ван де Бек, 78), Фред (Роналду, 53) – Санчо (Еланга, 90), Еріксен, Решфорд – Бруну (Гарначо, 90).

«Брайтон»: Санчес, Данк, Вебстер, Велтман, Марч (Колвілл, 90+1), Лаллана (Мвепу, 76), Гросс, Мак Аллістер, Кайседо, Велбек (Ундав, 90+5), Троссард (Лемпті, 75).

* Гості абсолютно заслужено виграли перший тайм. Спочатку ексгравець «МЮ» Велбек передав привіт, уникнувши офсайду й вивівши на порожній кут воріт Паскаля Гроса.

А менш ніж за 10 хвилин німець забив вдруге. Цікаво, що 6 з 19 своїх голів в АПЛ, а це майже третина, він забив саме у ворота «червоних дияволів».

«Я не знаю, чому я забиваю так багато проти «Юнайтед». Я б з радістю забивав більше іншим командам», – пояснив свою статистику німець після матчу.

Очевидно, що автор переможного дубля й став гравцем матчу.

* Головна подія сталася на 53-й хвилині. Кріштіану Роналду, попри усі скандали, усе ж вийшов на поле, замінивши Фреда.

Для режисерів це було надважливе: певний час увесь світ просто спостерігав, як Кріш перевдягається.

Вже скоро Роналду створив нагоду для Маркуса Решфорда – але той влучив прямо у воротаря суперника. У довгостроковій перспективі реалізація цього моменту англійцем могла принести команді бодай нічию.

Оцінки португальця: 6,3 від WhoScored (середня по команді 6,32), 6,7 від SofaScore (середня 6,76).

* Єдиний гол «МЮ» забив дещо випадково: Далот пробивав по воротах, м'яч не долетів до воріт, але Мак Аллістер його туди добив.

* Для «Брайтона» це історична перемога. У себе вдома вони вже знущалися з «МЮ» (весняні 4:0, наприклад, коли підопічні Рангніка втратили шанси на ЛЧ), але з «Олд Траффорд» їдуть із трьома очками вперше.

Вперше команди зустрілися на цьому стадіоні між собою у 1909 році.

* Грем Поттер був, безумовно, задоволений перемогою.

«Це був чудовий виступ і заслужена перемога. Чудовий спосіб почати.

Я думав, що у нас є уявлення про те, як атакувати, і коли ми могли, ми намагалися тиснути на них. Ми були позитивні, сміливі, і хлопці виклалися повністю. Наша гра в першому таймі була справді сильною.

Ввтратити Іва Біссуму та Марка Кукурелью – нелегко, тому що, як видно з суми трансферу, вони були двома справді ключовими гравцями. У будь-якій команді сумуватимеш за хорошими футболістами. У нас хороша команда: вони амбітні, вони не ідеальні, але вони дають усе, і коли ти тренер, це дає тобі шанс».

* Ерік тен Гаґ визнав своє розчарування результатом, однак шукав позитиви у грі.

«Звісно, це невдача, справжнє розчарування. Треба з цим розбиратися. Я знав, що від початку буде не легко, процес займає час, і коли в тебе нема часу, ти вже мусиш вигравати. Треба це визнати. Ми занадто легко дали забити супернику два голи.

Роналду покращив гру так, як я хотів. Чітко видно, що у другій половині гри ми були кращими у центрі поля з Еріксеном нижче та Роналду вище. Ми створювали, у Решфорда були моменти, шкода, що він їх не реалізував».