Tribuna/Футбол/Блоги/ЄВРО-2024/😱 Україна перемогла Словаччину! Камбек, який дарує нам надію на Євро!
Video

😱 Україна перемогла Словаччину! Камбек, який дарує нам надію на Євро!

Ми все ще у грі!

Блог — ЄВРО-2024
21 червня, 18:45
113

Збірна України врятувалася від вильоту з Євро-2024! Здійснила камбек у матчі зі Словаччиною та здобула першу перемогу на турнірі – 2:1.

◾️ Про все, що відбувалося до матчу, можете дізнатись у нашому онлайні дня:

◾️ У стартовому складі 4 зміни – Трубін замість Луніна, Бражко замість Степаненка, Тимчик замість Коноплі та Ярмоленко замість Циганкова. Віктор через пошкодження взагалі не мав змоги взяти участь в грі.

◾️ Попри те, що обов‘язково перемагати треба було нам, моменти на старті матчу створювала Словаччина. Трубіну аж тричі доводилося рятувати.

Спочатку Анатолій потягнув удар з ближнього кута:

Потім спробу з близької дистанції після зрізки Матвієнка:

А втретє – зі штрафного:

◾️ Проте гол таки прийшов – Зінченко програв верхову дуель на дальній штанзі:

◾️ В України ж до цього був лише один акцентований удар – здалеку по центру від Бражка:

◾️ Ближче до 25-ї хвилини Україна почала нагнітати. Спочатку на ударну позицію виходив Довбик, а згодом до відскоку нормально не дотягнувся Ярмоленко:

◾️ Найкращий момент тайму – атака, в якій було кілька ударів. Ярмоленка (після пасу п‘ятою Довбика) та Зінченка заблокували, а ось Тимчик низом влучив у стійку:

◾️ Тиск продовжився. Мудрик після діагоналі втік від захисника, але голкіпер переходив його пас у центр:

Зінченко з гострого кута пробивав зі штрафного:

◾️ Словаки відповіли дальнім ударом після втрати Бражка, врятував знову Трубін:

◾️ Другий тайм стартував теж з перевагою українців. Довбик на 52-й хвилині невдало підлаштувався під навіс:

◾️ Однак на 54-й контратака, яку почав Бражко своїм відбором, завершив Шапаренко другим темпом після прострілу з флангу:

◾️ Подій стало менше, наступної довелося чекати аж до 74-й хвилини – коли Яремчук своїм невдалим пасом зіпсував дуже перспективну контратаку 2 в 2 (Мудрик з гострого кута пробив у стійку):

◾️ І абсолютна класика Реброва – Україна зробила 2:1!!! Шапаренко вирізав передачу на Яремчука, а той протикнув м‘яч повз голкіпера:

◾️ Вимучена перемога, яка зберігає шанси на вихід групи. Все вирішиться у матчі з Бельгією.

Сьогодні, 00:08Автор
На Євро найбільше вболівають не за Німеччину – відома країна, чиїх фанів приїхало найбільше
Вчора, 23:10Блог
«Звідки пішов прикол, що ти маєш виглядати в армії, як бомж?» Нікіта Сергійчук — про службу в "Азові", ухилянтів і Євро
32
Вчора, 22:29Автор
Тренер збірної Іспанії впав прямо на початку пресконференції перед матчем з Грузією на Євро
Вчора, 18:07Блог
Дружина Циганкова показала, як Віктор «відпрацьовує» Євро-2024 вдома: відео дня
4
Вчора, 16:43Блог
В соцмережах порахували скільки могли б заробити родичі Лукаса Пакета, поставивши на його досягнення в матчі Парагвай – Бразилія
4
Вчора, 16:40Автор
Рангнік використовує цікавий метод підготовки до плей-оф Євро: допоможе пройти турків?
Вчора, 16:23Автор
Поліцейські обманом проникли на стадіон в Берліні, щоб подивитися матч Євро-2024