Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/👀 «Карма працює». Фанати «Динамо» розкритикували одне рішення Шовковського у соцмережах

Жорстко 😬

Автор — Julia Hrabova
8 березня, 14:45

«Динамо» зіграло внічию з «Вересом» у 20-му турі чемпіонату України – 1:1. Таким чином кияни перервали серію своїх перемог і втратили очки.

У компенсований час до другого тайму стався неприємний момент для киян - Беніто мав контакт з ногою гравця рівнян у штрафному «Динамо». Арбітр переглянув повтор ВАР та призначив пенальті, Мрвалєвич реалізував на 99-й.

Наприкінці зустрічі Шовковський випустив на поле аж 4 захисники: Попова, Сироту, Михавка та Дячука. І навіть це не допомогло. Саме за таке рішення тренера дуже розкритикували у соціальних мережах. Погляньте самі:

Джерело: скриншоти з соціальних мереж «Динамо» та сайту Tribuna.com