Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/Його техніка, як завжди, на рівні. Цітаїшвілі забив черговий красивий гол за «Динамо» Батумі

Правий вінгер досі належить киянам 👀

Автор — Semen Novikov 🤠
24 жовтня, 22:33

«Динамо» Батумі перемогло «Ірао Тбілісі» (4:1) у матчі чвертьфіналу кубка Грузії.

Одним з голів відзначився Георгій Цітаїшвілі, який зараз виступає за грузинську команду.

Вже на 7-й хвилині матчу Гіо отримав м'яч на куті штрафного, обіграв захисника і чітко поклав у кут. Майстер.

Нагадаємо, «Динамо» Батумі орендувало Цітаїшвілі у київського «Динамо» до кінця сезону 2023/24.

У нинішньому сезоні він відіграв за клуб 14 матчів, відзначившись 5 голами та 1 асистом.