Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/Віктор Вацко виділив чотирьох найкращих гравців «Динамо» у матчі з «Минаєм». Журналісту сподобалось

Це «динамо-машина» команди «Динамо» 🔥

Автор — Semen Novikov 🤠
1 серпня, 16:29

Журналіст і коментатор Віктор Вацко розповів, що йому сподобалось у грі «Динамо» в матчі з «Минаєм» (4:1).

«Бущан. Можуть бути питання до пропущеного, але мені здається, що він не бачив моменту удару - двоє захисників намагались блокувати. Виручив у другому таймі, коли повинен був це робити.

Шапаренко. «Динамо-машина» команди «Динамо», я б так його назвав. Як і до травми, гнав команду вперед, розганяючи атаки. Показав, що з ним і без нього - це дві різні команди

Ярмоленко. Здається, навіть футболісти «Миная» грали проти нього з колосальним пієтетом. Дуже впевнено відіграв Андрій. Дуже спокійно. Грамотні рішення з м'ячем, небанальні рішення. І величезне бажання на футбольному полі. Хоч Андрій і не забив, але справив чудове враження

Ванат. Вийшов після дискваліфікацій і вирішив долю матчу, забивши два м'ячі з інтервалом у 3 хвилини. При тому, що до цього у «Динамо» і моментів не було. Зрештою, після дублю Ваната у «Динамо» з моментами не надто добре все складалось», - виділив чотирьох динамівців Вацко.