Tribuna/Футбол/Блоги/Дерби по-украински /Володимир Шаран: «Дуже важко психологічно не вигравати 8 матчів поспіль»

Володимир Шаран: «Дуже важко психологічно не вигравати 8 матчів поспіль»

1 жовтня, 17:44
1

Головний тренер «Миная» Володимир Шаран поділився враженнями від матчу 9-го туру УПЛ проти «Оболоні» (поразку 0:1):

«Дуже важко психологічно, коли команда не виграє у 8 матчах. Видно було, що в першому таймі хлопці нервували. Я був незадоволений їхніми діями. Хоча ми створили декілька нагоди, якщо б реалізували їх, забили б першими.

Перед другим таймом ми поговорили в роздягальні, і побачили «Минай», який ми хочемо бачити. Ми не програли боротьбу. Якби ми забили першими, я думаю, що ми б перемогли. У Корабліна був дуже хороший момент, щоб відкрити рахунок.

Я хлопцям у роздягальні сказав, що ми знову пропустили необов’язковий гол. Передача йшла невідомо кому. Тарануха на неї не встигав. Так вийшло, що Бандура відбив точно на голову. Ми вже потім грали в силовий футбол. У нас не було іншого виходу, ми перебудувались на 4-4-2, хотіли відігратись. На жаль, не вдалося, хоч нагоди були чудові».

Джерело: УПЛ-ТБ