Tribuna/Футбол/Блоги/Дерби по-украински /Віталій Пономарьов: "Не вистачило часу, аби дотиснути Колос"

Віталій Пономарьов: "Не вистачило часу, аби дотиснути Колос"

19 серпня, 23:53

Головний тренер ФК «Рух» Віталій Пономарьов прокоментував нічию (1:1) з ФК "Колос" у рамках 4 туру УПЛ.

"Ми грали проти складного та досвідченого суперника. Водночас нам у першому таймі якраз не вистачило цього досвіду. Пропустили необов’язковий гол, помилились у захисті. Я дякую хлопцям за самовіддачу та хорошу гру у другому таймі.

Але в другому таймі «Рух» грав краще, зрівняв рахунок. Старались довести цей матч до перемоги, але дещо не вистачило часу, аби дотиснути «Колос». Хотіли розпочати матч агресивно, але у нас молода команда, тому такі моменти інколи не вдаються.

Ми награємо стандарти, перед кожною грою готуємось до конкретного суперника. Сьогодні вдалось реалізувати свій момент і забити після кутового. «Колос» добре захищався. Наші футболісти у першому таймі не мали зон, аби пройти цю оборону.

Фредді Плюман – якісний футболіст, але він ще не готовий на 100%. Ми розраховуємо на нього у наступних матчах. Він допоможе нашим молодим футболістам. Фредді – технічний гравець, і ми розуміли, що проти «Колосу» він міг проявити свої якості. Водночас він набиратиме форму через ігри. Я задоволений тим, як гравці вийшли на заміну. Звісно, не так яскраво, як у попередніх матчах, але вони виконали поставлені перед ними задачі.

У нас буде гра в Кубку України проти «Скали 1911», але ротація буде не лише у цьому турнірі, а й в УПЛ. У нас хороша лава і хлопці заслуговують грати в основі. Ми випускаємо тих гравців, які на думку тренерського штабу краще готові до гри", - сказав Віталій Пономарьов.

Джерело: УПЛ-ТБ.