Tribuna/Футбол/Блоги/Дерби по-украински /«Олександрія була за крок до нічиї»: Патрік ван Леувен серйозно розкритикував своїх підопічних за гру у другому таймі

14 серпня, 22:23

Головний тренер «Шахтаря» Патрік ван Леувен дав коментар після перемоги над «Олександрією» (2:1) у третьому турі УПЛ.

«Гадаю, ми добре розпочали гру, агресивно діяли в атаці. Гольових шансів було багато, забили два гарні м’ячі через правий фланг – дві якісні подачі від Гіо, після яких Сікан забив перший гол, а другий – Траоре. І крім цього було багато моментів, де могли забивати третій та четвертий голи ще до перерви.

А от у другому таймі, на жаль, втратили в організації гри, особливо в обороні, чого взагалі не має бути. Мені не подобався наш стиль гри з м’ячем. Власне це дало чимало варіантів «Олександрії». Вони відіграли один мʼяч. Варто зазначити, що вони були за крок до нічиї.

Тож на цьому акцентуватимемо увагу найближчого тижня».

Варто зазначити, що після години гри «гірники» практично втратили всю свою перевагу та буквально домучували кінцівку двобою, під час якої Дмитро Різник двічі врятував «Шахтар» після верхових ударів впритул.

Джерело: цитує Катерина Бондаренко.