Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Вихованець «Маріуполя» став найкращим гравцем молодіжки у переможній битві з Литвою. Набрав 21 очко та створив декілька хайлайтів

Бігмен Богдан Бринюк провів чудовий матч.

Автор — Андрей Белик
17 липня 2022, 23:29

Молодіжна збірна України здобула свою першу перемогу на Євробаскеті U-20 у топ-дивізіоні – здолала Литву у дуже нервовому матчі з рахунком 71:69.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі у складі нашої команди став 18-річний центровий Богдан Бринюк – вихованець «Маріуполя», який до повномасштабної збройної агресії РФ виступав за дублюючий склад «Прометея», а догравав сезон у молодіжному чемпіонаті Італії.

За 35 хвилин на майданчику Бринюк приніс команді 21 очко (9/11 з гри, 3/4 штрафних), зробив вісім підбирань та два перехоплення. Та створив декілька яскравих моментів, які заслуговують на увагу – зокрема, ось цей данк після комбінації за участі Максима Шульги та Віталія Шиманського:

Всі хайлайти поєдинку:

У понеділок, 18 липня, на нашу молодіжну чекає ще більш серйозний суперник – команда Іспанії, яка у двох стартових турах Євробаскету впевнено здолала і литовців, і чехів, яким українські хлопці програли в овертаймі.

Фото та відео: U-20 European Championship / FIBA