Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/15-річний Кочерга набрав свої перші очки в Суперлізі. Реакція лави запасних «Дніпра» – просто топ 🔥
Відео

Кричали, аплодували та гучно підтримували молодого гравця.

19 жовтня, 18:25
1

«Дніпро» здобув свою шосту перемогу в сезоні Суперліги, завершивши другий для себе київський бабл без поразок. У заключній грі дніпряни виявилися сильнішими за «Старий Луцьк», здолавши волинян із рахунком 90:62.

Багато ігрового часу в матчі отримав 15-річний вихованець «Дніпра» Артем Кочерга. Він провів на майданчику майже 12 хвилин та набрав два очки, які стали для нього першими в Суперлізі.

Реакція лави запасних «Дніпра» на це влучання заслуговує окремої уваги. Ветерани та лідери команди гучно підтримали молодого партнера, кричали та аплодували так, що це було чутно навіть у трансляції зустрічі.

Момент із кидком Кочерги та реакцією партнерів на 1:36:15 (відео та посилання містить таймкод).

Саме Артем Кочерга прийшов на післяматчеву пресконференцію. Він поділився враженнями після матчу:

«Сьогодні була гарна гра, гарний суперник. Ми віддали цій грі все, що у нас є, всі сили. Ми дуже багато готувалися до цих матчі. Тому вважаю, що грали гарно, перемоги здобули своєю працею. З перемогою нас.

Цій грі я віддав все, що у мене було. Баскетбол – це буквально мій сенс життя. Сьогодні, я вважаю, зробив все, що міг.

Кожен з наших гравців допомагає кожному, бо ми одна команда. Одна велика баскетбольна сім'я. Ми всі завжди підтримуємо одне одного»

Скриншоти: ютуб-канал ФБУ