Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Гравці «молодіжок» України та Грузії ледь не побилися під час матчу Євробаскету U-20. Баскетболісти обох команд отримали вилучення
Відео

А Дмитро Забірченко дуже голосно та емоційно заспокоював підопічних.

7 липня, 22:15
1

Збірна України розпочала молодіжний Євробаскет U-20 у Дивізіоні Б з впевненої перемоги над Грузією – 82:55.

Найкращими гравцями матчу в складі команди Дмитра Забірченка стали Олександр Кобзистий із 15 очками, 10 підбираннями та 6 асистами та Богдан Бринюк із 15 очками та 9 підбираннями.

До кінця третьої чверті непогано виглядав також гравець «Прометея» Михайло Бублик, який набрав 9 очок (втім, просто жахливо кидав з дальньої відстані – 0/5), але став одним з головних героїв сутички наприкінці третьої 10-хвилинки.

Бублик під час атаки збірної Грузії поштовхався із Гіоргі Месхі, а вже після свистка арбітра розпочалася більш масштабна сутичка, в якій взяли участь і інші гравці обох команд. У підсумку, і Месхі, і Бублик отримали дискваліфікуючі фоли.

Особливо активним під час сутички був головний тренер української «молодіжки» Дмитро Забірченко. Він дуже голосно намагався заспокоїти своїх підопічних на паркеті, та ще й «наїхав» на тих гравців, які сиділи на лаві запасних, аби ті не вибігли на майданчик.

Наступний матч на турнірі збірна Україна проведе проти Швеції – в суботу, 8 липня, о 22:00.