Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Суперечка з арбітрами та відфутболені пляшки. В трансляцію потрапили емоції лідера «Політехніки-Галичини», розлюченого рішенням суддів

Жорстко.

9 квітня 2023, 13:23

«Запоріжжя» та «Політехніка-Галичина» провели останній матч у сезоні баскетбольної Суперліги України, який запам'ятається не тільки сенсаційною перемогою команди-аутсайдера з рахунком 76:72, а й неймовірною напругою впродовж усіх чотирьох чвертей.

Наприкінці матчу лідер галичан Олесандр Тіщенко був незадоволений роботою суддів і у суперечку центрового з арбітрами під час тайм-ауту довелося втручатися обом тренерам Львова. Дорогою до лавки запасних бігмен львів'ян на емоціях відфутболив пляшки з водою і у підсумку отримав технічне зауваження.

Попри це, на турнірне становище жодної з команд цей результат вже не повпливає: «Політехніка-Галичина» гарантовано залишається на п'ятому місці, «Запоріжжя» займає дев'яту сходинку.