Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/«Бамберг» шокував «Калев» Ковляра епічним дальнім баззером у другій чверті. Естонці відповіли переможним кидком у клатчі

Потенційні суперники «Будівельника» зарубилися у першому матчі чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА.

6 березня 2023, 21:15

Естонський «Калев», за який виступає українець Олександр Ковляр, переміг німецький «Бамберг» у першому матчі чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА із рахунком 80:77.

Переможець цієї пари зустрінеться у 1/2 фіналу турніру із переможцем пари «Шоле» - «Будівельник», які проведуть свій перший матч 7 березня.

Цікаво, що на велику перерву «Бамберг» пішов за комфортної переваги «+6». Спенсер Рівз закрив другу чверть епічним кидком під сирени майже із центра майданчика.

Але добре сміється той, хто сміється останній. «Калев» виграв матч завдяки точному кидку Алтера Гілберта у клатчі. А розпочав фінальну атаку естонців саме українець Ковляр – він відзначився у матчі шістьма очками, шістьма підбираннями та двома асистами.

Матч-відповідь команди зіграють 15 березня.