Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Горобченко завершив матч проти «БІПИ» триочковим баззером, але є нюанс – команди на той момент вже припинили грати

Незручно вийшло 👀

18 грудня 2022, 14:14

«Політехніка-Галичина» та «БІПА-Одеська область» відкрили львівський бабл баскетбольної Суперліги. У матчі перемогу здобула одеська команда, що завдала поразки господарям із рахунком 71:61.

Під час останньої атаки львівської команди рахунок на табло був 71:58. Оскільки шансів на перемогу у «Політехніки-Галичини» вже не залишалося, Михайло Горобченко вирішив не розвивати атаку, зупинився та привітав суперників.

А потім вирішив просто кинути у кільце, як він думав, вже після завершення матчу. Однак час, відведений на четверту чверть, ще не збіг повністю і вийшло, що Горобченко виконав свій кидок ще до фінальної сирени. Арбітри передивилися епізод і зарахували дальній кидок баскетболіста львівської команди, зафіксувавши остаточний рахунок матчу – 71:61.

Враховуючи два баззера Олександра Шашкова, три з чотирьох чвертей цього матчу завершилися дальніми кидками із сиреною.