Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Миттєва карма: Топпін хотів поставити данк з-під ноги на пустий кошик, але його зупинила конструкція кільця 😱

Розкішний блок-шот, але є нюанс 😂

Блог — Rim Protection
11 лютого, 12:35
3

«Індіана» перемогла «Нью-Йорк» із рахунком 125:111 у матчі регулярного чемпіонату НБА.

Ексгравець «Нікс» Обі Топпін, який тепер грає за «Пейсерс», у другій чверті зустрічі хотів поставити красивий данк з-під ноги. Вибіг на пустий кошик, перевів м'яч, як і планував, але у кільце не влучив – вцілив у передню дужку, яка й завадила йому набрати очки.

Зверніть увагу на реакцію лідера «Нью-Йорка» Джуліуса Рендла, який наразі відновлюється від травми. Гравець показав жест «палець вниз» після того, як Топпін не реалізував свій данк.

Обі зіграв у матчі майже 17 хвилин, набрав дев'ять очок та зробив два підбирання.