Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Воу! Едвардс виконав потужний аллей-уп, винахідливо накинувши самому собі від щита

Яскравий хайлайт Ента 🐜

Блог — Rim Protection
19 січня, 10:10
2

«Міннесота» перемогла «Мемфіс» у матчі регулярного чемпіонату НБА із рахунком 118:103. Ентоні Едвардс став найрезультативнішим гравцем своєї команди, набравши 28 очок, п'ять підбирань та п'ять асистів.

Саме з його винахідливого хайлайту наприкінці третьої чверті розпочався камбек «Міннесоти», яка на той момент відставала у рахунку. «Вулвз» вдалося переламати хід поєдинку на свою користь у четвертій 12-хвилинці, яку вони виграли із різницею «+20» (37:17).

Едвардс, заплутавши сам себе у штрафному майданчику суперника, знайшов вихід із ситуації – накинув собі від щита та завершив аллей-уп після власної передачі.

«Міннесота» стала другою командою сезону НБА (після «Бостона»), яка здобула 30 перемог.