Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Знаєте, скільки разів Яннісу потрібно вдарити м'ячем об паркет, щоб пройти пів майданчика та поставити данк? ОДИН 🤯
Відео

А там точно не було пробіжки?

Блог — Rim Protection
6 грудня, 12:50
5

Янніс Адетокумбо став автором видовищного моменту в матчі проти «Нью-Йорка», що проходив у рамках чвертьфіналу внутрішньосезонного турніру НБА.

На початку третьої чверті матчу Янніс пройшов майже увесь майданчик та поставив згори у кошик «Нікс». Для цього йому знадобилося лише двічі вдарити м'ячем об паркет, а для того, щоб пройти половину майданчика – взагалі один!

Хоча питання щодо пробіжки все ж виникають, як гадаєте, данк був забитий за правилами?

«Мілвокі» розгромив «Нью-Йорк» із рахунком 146:122 та вийшов у півфінал турніру, де зіграє проти «Індіани». В активі Янніса 35 очок, 8 підбирань та 10 асистів.