Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Вестбрук майже вколотив дикий данк через Брукса! Трешток Діллона після моменту насмішив Расса
Відео

Найкращий момент дня.

Блог — Rim Protection
Автор — DRose
18 листопада, 13:57
1

18 листопада «Кліпперс» перемогли «Г'юстон» у дуже напруженому матчі з рахунком 106:100.

Це перша перемога команди з Лос-Анджелеса після переходу Джеймса Хардена. У них було п'ять поразок поспіль після обміну Бороди.

У другій чверті матчу Рассел Вестбрук спробував вколотити дикий данк через Діллона Брукса, але не зміг влучити у кільце.

Судді зафіксували порушення у гравця «Рокетс», який у момент атаки торкнувся Вестбрука.

Діллон був незадоволений рішенням арбітрів, а також сказав кілька слів на адресу MVP-2017. Расс у відповідь лише засміявся.

Вчора Вестбрук звернувся до тренерського штабу з проханням випустити його з лавки у матчі з «Г’юстоном»

Баскетболіст набрав вісім очок, дві передач та три підбирання за 17 хвилин на майданчику.