Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Дерозан віддав асист року в НБА – такого божевілля ви ще точно не бачили

Як Демар там взагалі зорієнтувався та додумався до такого?

Блог — Rim Protection
14 листопада, 12:00
2

«Чикаго» поступився «Мілвокі» в черговому матчі регулярного чемпіонату НБА із рахунком 109:118.

Однак справжньою прикрасою цього матчу, навіть попри поразку «Буллз», став хайлайт лідера «Чикаго» Демара Дерозана. Він відзначився 11 очками, зробив чотири підбирання там віддав сім асистів, один з яких вже встигли охрестити «асистом року».

У одному з ігрових епізодів у третій чверті матчу Демар підхопив м'яч, у стрибку розвернувся в повітрі на 180 градусів та, знаходячись спиною до Кобі Вайта, знайшов його в куті майданчику та встиг віддати пас. Кобі закинув триочковий, тож передача Дерозана стала результативною.

«Мілвокі» цією перемогою перервали свою серію із двох поспіль поразок в НБА. Тепер показник «Бакс» в сезоні складає 6-4, що дозволяє їм посідати п'яту позицію на Сході після десяти матчів.

Натомість «Чикаго» зазнав сьомої поразки – має показник 4-7 та 12 місце в Східній конференції.