Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Кавай та Вестбрук прибили «Кліпперс» у матчі проти «Юти»: один не влучив «трійку» на перемогу, інший запустив «протяг» на овертайм
Відео

Максимально епічний клатч у виконанні зірок команди 🙃

Блог — Rim Protection
28 жовтня, 18:00
1

«Юта» здобула мінімальну перемогу над «Кліпперс» у матчі регулярного чемпіонату НБА, перегравши суперників із рахунком 120:118.

Однак саме «Кліпперс» атакували у клатчі та зробили одразу дві спроби врятувати цю зустріч.

У обох взяли участь головні зірки команди – Кавай Леонард кидав триочковий на перемогу, але схибив. На підбирання найшвидшим був Рассел Вестбрук, який підхопив м'яч та кинув з середньої дистанції, намагаючись зрівняти рахунок та перевести гру в овертайм, але навіть не докинув до кошика – запустив епічний «протяг».