Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/😂 Wednesday, посунься. Дончич перевів матч «Далласа» проти «Нью-Йорка» в овертайм і виконав максимально дивний танець

Талантисько!

Блог — Rim Protection
28 грудня 2022, 11:07

Лідер «Далласа» Лука Дончич видав просто неймовірний матч проти «Нью-Йорка», але окрім своєї результативності відзначився і неабияким талантом до танців.

Наприкінці останньої чверті, при рахунку 115:113 на користь «Нікс», Лука виконував штрафний кидок з лінії та свідомо влучив у дужку кільця. Після боротьби за підбирання м'яч знову опинився у словенця. Він зрівняв рахунок кидком у падінні за 0,1 секунди до фінальної сирени і на радощах видав танець, який вже стає вірусним.

У підсумку команда словенця перемогла з рахунком 126:121, а Лука став першим гравцем в історії НБА, який набрав 60 очок, 21 підбирання та 10 передач.