Всі новини

Лу Жанмонно: «Я прагну здобути Великий кришталевий глобус»

27 березня, 18:12

Французька біатлоністка Лу Жанмонно заявила про бажання змагатися за перемогу у загальному заліку Кубка світу.

«Це досить крута статистика, не можна сказати, що я чекала на неї, коли згадую 6 подіумів в останніх шести гонках, але ми завжди хочемо, щоб це тривало якнайдовше.

Тепер я дуже рада можливості сказати, що прагну здобути Великий кришталевий глобус – це найбільша нагорода в нашому виді спорту, і я завжди хотіла поборотися, щоб одного разу виграти її.

Нам треба трохи відпочити, але я вже з нетерпінням чекаю на можливість почати наступний сезон з цією метою. Але я дійсно дуже щаслива і пишаюся тим, що можу це сказати», - сказала Жанмонно.

У сезоні-2023/24 Жанмонно стала другою у загальному заліку Кубка світу, поступившись Лізі Віттоцці.