Всі новини

Жилон Гігонна та Рішар отримали дебютні виклики на чемпіонат світу з біатлону-2024 у складі збірної Франції

23 січня, 09:49

Пресслужба Федерації лижного спорту Франції опублікувала склад збірної на чемпіонат світу з біатлону-2024.

У порівняння з останнім етапом КС в Антольці відбулась лише 1 зміна - на турнірі не виступить Антонен Гігонна, який на минулому чемпіонаті світу виграв естафету у складі збірної. Виклики Жилон Гігонна та Жанни Рішар стали дебютними для спортсменок.

На тогорічному чемпіонаті світу французи здобули 2 золотих медалі у чоловічій естафеті та жіночому персьюті. У загальному заліку Кубка світу з біатлону жіноча збірна Франції посіла 2-ге місце, чоловіча - 3-тє місце. Жюстін Брезаз-Буше, Жулія Сімон та Лу Жанмонно потрапили у топ-10 загального заліку КС і посіли 2-ге, 4-те та 6-те місця відповідно.

Чемпіонат світу з біатлону-2024 пройде з 7 по 18 лютого у Нове-Мєсто, Чехія.