Всі новини

Анна Кривонос – про фініш в топ-10: «Сподіваюся, це не разова акція»

10 січня, 19:09

Українська біатлоністка Анна Кривонос прокоментувала результат спринтерської гонки в рамках 5-го етапу Кубку IBU, в якій вона посіла 9-те місце – це її найкращий результат на міжнародному рівні за останні 3 роки.

«Цей виступ оціню для себе на 9.2/10. Мені все сподобалося, мала гарне самопочуття. Зі своїх мінусів – коли вже бігла останнє коло, то здавалося, що все на максимум зробила, але вже по фінішу, як відійшла, зрозуміла, що можна було десь зрізати повороти на спусках.

Але тут швидкісна траса, тому я трішки перестраховувалася, щоб не впасти. Останні метри вже не дотерпіла, тому що після двох нулів кинулася на заключне коло і, гадаю, «наїлася» трохи.

Приємно, звісно (фінішувати в топ-10 – прим. Tribuna.com). Але я вважаю, що для мене це нормально. Бо якщо дивитися, що було у Мартелі, а я там мертва була, то тут відійшла, начебто. Не знаю, наступні гонки побачимо. Сподіваюся, що це не разова акція», – сказала Кривонос.

Кривонос закрила всі 10 мішеней на двох вогневих рубежах і показала четверту найкращу швидкострільність серед усіх спортсменок у гонці (52.5 секунди). Ходом вона стала найшвидшою з українок та 21-ю серед усіх учасниць.