Всі новини

Валерій Плеханов: «Перші 4 хвилини 3-ї чверті ми були відсутні у матчі з «Мавпами» – з великими потугами поверталися до гри»

26 березня, 22:09

Головний тренер «Запоріжжя» Валерій Плеханов прокоментував поразку у матчі проти «Черкаських Мавп» (81:90) на початку чвертьфінальної серії плей-оф Суперліги.

«Перші чотири хвилини третьої чверті ми були відсутні на сьогоднішньому матчі. Тому був надлом, і ми з великими потугами поверталися до гри, але не вистачило досвіду. У нас більшість хлопців ще молоді, тому досвід це те, чого нам поки що не вистачає. Але за їхню працю на майданчику, за їхню працездатність, я вдячний їм. Я розраховую на те, що завтра ми помилки виправимо і підкоригуємо і напад, і захист. Тому завтра буде інша гра. Зараз аналізуємо і намагаємося щось повернути.

На результат вплине те, що ми не зіграли жодної гри вдома, на власному майданчику. А можливість відпочивати вдома чи у готелі – немає значення. Головне це те, що цю гру ми повинні були грати у Запоріжжі. Але граємо тут, шикарна атмосфера на грі, дуже сподобались ваші вболівальники. Розраховую на те, що завтра теж буде така підтримка. І дуже цікаво грати, коли тебе десь провокують, і ти присутній на дійстві, тому я вважаю, що завтра буде ще краще», – сказав Плеханов.

Другий матч серії проведуть завтра, 27 березня, у Черкасах. Серія триватиме до двох перемог.