Всі новини

Михайло Переверзій: «Сьогодні з 40 хвилин матчу ми грали 5 чи 6 так, як ми повинні грати»

20 грудня, 21:30

Головний тренер «Рівного» Михайло Переверзій прокоментував поразку у матчі Суперліги проти «Запоріжжя» (70:82).

«Можу сказати тільки одне. Не зрозуміло, чому команда так втратила концентрацію. Може, через те, що в попередньому баблі в Черкасах ми перемогли у всіх трьох матчах.

Можливо, через те, що ми перемогли «Запоріжжя» в першому баблі доволі легко. Сьогодні з 40 хвилин гри ми грали 5 чи 6 так, як ми повинні грати. Це стосується і нападу, і захисту.

Була повна втрата концентрації. Тому ми можемо тільки привітати суперника та вибачитися перед нашими вболівальниками. Та готуватися до наступних матчів в Івано-Франківську», - сказав Переверзій.