Всі новини

Портіс сказав тренеру Гріффіну, що тому треба краще організувати атаки «Мілвокі»

8 грудня, 17:16
4

У ніч на 8 грудня «Мілвокі» програв «Індіані» (119:128) та залишив внутрішньосезонний турнір НБА на стадії півфіналу.

Останню чверть «Пейсерс» виграли з рахунком 37:25. За інформацією Bleacher Report, після матчу головний тренер «Бакс» Едріан Гріффін сказав команді, що для перемоги було важливо виграти боротьбу за підбирання. Портіс швидко втрутився та сказав, що Гріффіну треба краще організувати атаки «Мілвокі» протягом всього матчу.

Тренер сприйняв критику і визнав, що міг би досягти більшого, якби був обрав агресивнішу тактику. На що Портіс сказав, що це - вулиця з двостороннім рухом: необхідний напрямок, а гравці повинні його виконувати.

Портіс у цьому матчі за майже 18 хвилин набрав 4 очка, 6 підбирань, 1 передачу та 1 блок-шот. У середньому цього сезону 28-річний центровий набирає 11 очок, 6,5 підбирання та 1,2 передачі.

«Мілвокі» з результатом 15-7 перебуває на 2-й позиції на Сході. Наступний матч - у ніч на 12 грудня з «Чикаго» вдома.