Всі новини
Video

Вогель - про тайм-аут «Лейкерс» за менш як 10 секунд до кінця матчу: «Не можна брати тайм-аут, коли м’яч втрачено»

6 грудня, 19:25
3

Головний тренер «Фінікса» Френк Вогель прокоментував тайм-аут «Лейкерс» за менш як 10 секунд до кінця матчу, який завершився поразкою «Санз» (103:106) та вильотом з внутрішньосезонного турніру НБА.

«Вони втратили м’яч, він вже був не в них. Вони взяли тайм-аут, коли втратили м’яч. Не можна брати тайм-аут, коли м’яч втрачено. Не можна цього робити. Але пролунав свисток, не знаю чому. Усе в лізі можна передивитися - не знаю, чому цей епізод не можна переглянути.

Знаю, що це не фол або вихід за межі ігрового майданчика, що схоже на виклик. У будь-який момент гри, коли ненавмисно лунає свисток, судді можуть зібратися і сказати: «Ненавмисний свисток, де ми були під час гри?» Але цього не сталося. Надзвичайно розчаровує», - сказав Вогель.

«Лейкерс» отримали тайм-аут менш ніж за 10 секунд до кінця четвертої чверті, коли здавалося, що м’яч вже втрачено, що заборонено правилами НБА (ВІДЕО).

«Лейкерс» тепер зіграють проти «Нового Орлеана» у півфіналі внутрішньосезонного турніру НБА. Матч відбудеться в ніч на 8 грудня.