Всі новини

Джоел Ембіід - про тріпл-дабл проти «Лейкерс»: «Вони - одна з команд, над якою я доміную і багато забиваю»

28 листопада, 17:52
3

Лідер «Філадельфії» Джоел Ембіід прокоментував свій тріпл-дабл у переможному матчі проти «Лейкерс» (138:94).

«Я не звертаю уваги на це. Ми виграли, і це мотивує нас на подальші звершення. Перемога завжди стоїть на першому плані, незважаючи на те, що для неї треба робити: набирати очки, захищатися, пасувати. Тому мене це не сильно хвилює.

Це («Лейкерс» - прим.) - моя улюблена команда. Кожного разу, коли я граю проти них, хочу перемагати.

Але я роблю те саме щовечора проти будь-якої іншої команди. Можливо, це просто збіг обставин, що вони - одна з команд, над якою я, очевидно, доміную і багато забиваю.

Я хочу виходити і домінувати в нападі та в обороні в кожному матчі», - сказав Ембіід.

У грі проти «Лейкерс» Джоел набрав 30 очок (9/15 з гри, 10/12 з лінії), 11 підбирань та 11 передач за 31 хвилину на майданчику, четверту чверть баскетболіст пропустив.

Для Джоела це шостий тріпл-дабл у кар’єрі та перший у цьому сезоні.