Всі новини

Бех-Романчук дебютувала у 60-метрівці на міжнародних змаганнях

20 січня, 22:03

Віцечемпіонка світу з потрійного стрибка Марина Бех-Романчук взяла участь у змаганнях туру World Athletics, що проходять у Дортмунді.

Марина змагалась у двох дисциплінах – стрибки у довжину, в яких вона здобувала срібло на чемпіонаті світу з легкої атлетики, та біг на 60 метрів, де Бех-Романчук ще не дебютувала на міжнародних змаганнях.

У стрибках у довжину найкращою спробою українки були 6,38 метра, що стали 6-м результатом турніру. Востаннє Марина не перелітала позначку в 6,40 метра на міжнародних змаганнях у червні 2021-го. У 60-метрівці Бех-Романчук посіла останнє, 8-ме місце своєї кваліфікаційної групи та залишилась поза фіналом.

Раніше Бех-Романчук повідомила, що проведе повноцінний зимовий сезон та змагатиметься на чемпіонаті світу у приміщенні.