Всі новини

🥈🥉 Українки Чумаченко та Климець виграли медалі на змаганнях Світового легкоатлетичного континентального туру

29 травня, 17:32

27 та 28 травня відбулося два турніри в рамках Світового легкоатлетичного континентального туру.

28 травня у німецькому місті Релінген-Зірсбург пройшов турнір категорії «Silver» – 58th International Pentecost Sport Meeting. Друге місце у стрибках у висоту зайняла українка Юлія Чумаченко із результатом 1,88 метра.

За день до цього у французькому місті Форбак пройшов турнір категорії «Bronze» – Meeting International de Forbach.

У секторі для метання молота третьою стала Ірина Климець, яка у першій спробі показала результат 68,15 метра, чого в підсумку вистачило для потрапляння в трійку найкращих.

Перше місце посіла Сілія Косонен з Фінляндії – 71,04 метра, друге Лога Роус з Франції – 69,43 метра.