Всі новини

Україна посіла 3-тє місце в загальному заліку етапу КС з артистичного плавання в Монпельє

8 травня, 17:39

Українські спортсмени виграли три медалі на етапі Кубка світу з артистичного плавання в Монпельє, Франція.

Марина та Владислава Алексіїви здобули перемогу в змаганні дуетів у довільній програмі. Сестри Алексіїви за свій виступ отримали 370,2791 бала. Для них це вже третя нагорода на КС у 2023 році.

Також збірна України у складі - Марта Федіна, Марина та Владислава Алексіїви, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дарія Мошинська, Ангеліна Овчиннікова та Валерія Тищенко - посіли перше місце у змаганнях в акробатичній програмі, а Марта Федіна стала срібною призеркою у соло технічної програми.

У медальному заліку збірна України вдруге поспіль на етапах Кубка світу стала третьою.