Всі новини

Чоловіча команда з плавання побила 16-річний рекорд України в естафеті 4х100 метрів комплексним стилем, зайнявши 6-те місце у фіналі ЧЄ

17 серпня 2022, 21:25

Чоловіча команда України з плавання встановила національний рекорд в естафеті 4х100 метрів комплексним стилем.

У фіналі Олександр Желтяков, Володимир Лісовець, Денис Кесіль та Сергій Шевцов показали час 3,34.66 хвилини, побивши рекорд України на 1,5 секунди і посівши шосте місце.

Загалом фінал у чоловічій естафеті 4х100 метрів комплексним стилем став для України першим за останні 14 років на рівні чемпіонатів Європи.

Рекорд України на цій дистанції тримався 16 років. У серпні 2006 року його встановили Андрій Олейник, Олег Лісогор, Андрій Сердінов та Юрій Єгошин.