«Спеція» – «Верона» – 1:3: огляд матчу та відео голів

12 червня 2023, 09:46

Огляд матчу «Спеція» – «Верона», неділя, 11 червня 2023 року.

У матчі плей-офф за право залишитися в Серії А «Спеція» програла «Вероні» (1:3) і вилетіла з вищого дивізіону.

Обидві команди набрали по 31 очку у регулярному чемпіонаті та посіли 17-18 місця. Плей-оф складався з одного матчу.

Матч відбувся у Реджо-нель-Емілії на стадіоні «Мапей».

Рахунок на 5-й хвилині відкрив Давиде Фараоні. На 15-й хвилині Ітан Ампаду відновив рівноговагу, однак ще до перерви Сіріль Нгонж зробив дубль, встановивши кінцевий результат.

На 68-й хвилині «Верона» залишилася вдесятьох після того як Давіде Фараоні отримав червону картку за те, що навмисне вибив м’яч рукою з лінії власних воріт.

«Спеція» мала можливість скоротити відставання, але форвард Мбала Нзола не реалізував пенальті.

За «Спецію» виступає український півзахисник Віктор Коваленко, який вийшов на заміну на 65-й хвилині вже за рахунку 1:3.

«Спеція» вилетіла з вищого дивізіону, «Верона» зберегла прописку в Серії А.

Огляд «Спеція» – «Верона» – 1:3

Голи: 0:1 – 5 Давиде Фараоні (Дарко Лазович), 1:1 – 15 Ітан Ампаду (Ельдор Шомуродов), 1:2 – 26 Сіріль Нгонж (Мілан Джурич), 1:3 – 38 Сіріль Нгонж

Дивіться відеоогляд матчу плей-офф за право залишитися в Серії А «Спеція» – «Верона»

Переглянути огляд матчу «Спеція» – «Верона» можна за цим посиланням або натиснувши на світлину нижче.