Крістоф Гальтьє: «ПСЖ» пропустив дурний гол у дотик з 20 метрів, після цього «Марсель» сів у низький блок»

9 лютого 2023, 08:10
10

Головний тренер «ПСЖ» Крістоф Гальтьє прокоментував поразку в матчі з «Марселем» (1:2) в Кубку Франції.

«Велике розчарування для нас. Кубок Франції був однією з наших цілей. Нас обіграла чудова команда «Марселя». Це важкий період. Після другого пропущеного ми створили дуже мало нагод забити.

Побачимо, у якій формі будемо перед «Баварією». Нам треба винести уроки з матчу проти «Марселя». Нам бракувало моментів у другому таймі, треба було грати гостріше. Гравці розчаровані, приголомшені. Зараз не час для гарячих балачок, ми повинні продовжувати працювати, зосередитися на собі.

У першому таймі був дуже відкритий футбол. На жаль, у другому пропустили дурний гол у дотик з 20 метрів. Після цього «Марсель» сів у низький блок, а ми багато помилялися», - сказав Гальтьє.