ВІДЕО

Що!? Навіщо він свиснув? Арбітр зупинив гру під час небезпечної контратаки «Ман Сіті»

«Містяни» могли вирвати перемогу на останніх хвилинах матчу.

Автор — Nikita Pedchenko
3 грудня, 20:39
1

У матчі 14-го туру АПЛ «Ман Сіті» - «Тоттенгем» (3:3), на останніх хвилинах матчу «містяни» виходили у контратаку, але арбітр зупинив гру.

На 94-й хвилині, коли Ерлінґ Голанд отримав м'яч, Емерсон з «Тоттенгема» сфолив на норвежцю в центрі поля, але Ерлінґ підвівся й продовжив атаку. Нападник віддав шикарну передачу на Джека Ґріліша, але гра була зупинена арбітром Саймоном Хупером, адже він свиснув.

Здається, суддя подумав, що Голанд не буде підніматися після фолу й одразу повідомив про зупинку гри.

Норвежець не міг повірити та був дуже розлючений, а також репостнув відео з епізодом та написав: «Wtf».