Відео

Санон провів феєричну завершальну чверть проти «Віймсі», але арбітри не оцінили його святкування

Судді, будьте простіше, дайте насолодитися емоціями.

Блог — Spicy Jam
30 вересня, 17:55

30 вересня «Прометей» стартував у ЛЕБЛ-2023/24 матчем проти естонського «Віймсі». «Титани» впевнено розпочали сезон, розгромивши суперника «+45».

Не в останню чергу це заслуга Іссуфа Санона, який видав феєричну завершальну чверть: влучив дві «трійки», ефектний данк з фолом та видовищний лей-ап на фірмовому дриблінгу.

Молода зірка «Прометея» не була б собою, якби не доповнила перформанс емоційним святкуванням. На жаль, судді не оцінили такої поведінки і «нагородили» українця технічним фолом:

Зігравши всього 14 хвилин, Санон набрав 16 очок (найкращий результат у команді на рівні з Балвіном), сім підбирань та чотири передачі. Рахунок на табло 106:61.

Відео: DIVISPORT