Камери спіймали реакцію Леброна на кінцівку матчу проти «Далласа». Король спостерігав за грою із лави для запасних

Старався не видавати емоцій 👀

Блог — Rim Protection
18 березня 2023, 18:35
1

«Даллас» завдяки шаленому триочковому гейм-віннеру під сирену від Максі Клебера переміг «Лейкерс» із рахунком 111:110.

Зірковий форвард «озерників» Леброн Джеймс продовжує відновлюватися від травми ноги, тому спостерігав за матчем із трибун. Король постійно знаходився біля своїх партнерів та підказував їм – навіть дав настанови Ентоні Девісу на останній хвилині четвертої чверті. Тоді «Лейкерс» ще вели у рахунку.

Після цього Девіс порушив правила та дозволив Максі Клеберу виконати три штрафних кидки – він реалізував усі. Після фолу камери одразу ж спіймали реакцію Леброна Джеймса – він явно був незадоволений.

Потім Клебер закинув переможний триочковий через того-таки Ентоні Девіса та приніс своїй команді перемогу.

Клебер закінчив матч із 10 очками, 6 з яких набрав за останні 10 секунд матчу. Девіс відзначився дабл-даблом: 26 очок + 10 підбирань.