Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/4 роки тому Зінченко скинув чемпіонський кубок. Партнери жартували і заборонили підходити до трофею

Блог — Ретро
6 мая 2022, 19:39

Перша перемога в АПЛ запам’яталася надовго.

6 травня 2018 «Ман Сіті» зіграв проти «Гаддерсфілда» (0:0), а після матчу був нагороджений медалями та чемпіонським кубком.

Капітан «містян» Венсан Компані ще не встиг підняти трофей над головою, а футболісти вже почали бурхливо святкувати. Наш Олександр Зінченко зачепив кубок спиною і скинув його з постаменту.

Епічність моменту відзначили одноклубники Олександра. Одразу ж після святкування Гюндонган у твіттері вирішив пожартувати: «Хтось знає місце, де ремонтують трофеї? Питаю для друга».

Наступного року Зінченко виграв трофей АПЛ вдруге. Потім українець зізнавався, що одноклубники йому не дозволяли підходити до кубка.

«Чи цілий кбуок? Мені заборонили до нього підходити. Одразу по прильоту в Манчестер будемо відзначати чемпіонство на стадіоні», – сказав Олександр тоді в програмі «Великий футбол».

Зінченко цей момент, схоже, добре запам’ятав – і коли втретє виграв АПЛ і отримав нагоду сфотографуватися із кубком, вже сам не віддавав його (на 17:37).