Tribuna/Футбол/Блоги/В ритме фламенко/9 миттєвостей 9-го туру іспанської Прімери, які варті вашої уваги

Блог «В ритме фламенко» пропонує вам ознайомитися із найцікавішими миттєвостями дев’ятого туру Ла Ліги Сантадер.

Автор — Sacha79
24 октября 2016, 16:02

Кравець провів на полі весь матч вперше в сезоні

Новий тренер "Гранади" Лукас Алькарас дозволив Артему провести на полі всі 90 хвилин. Українець старався, але іноді його не зовсім розуміли партнери, часом сам Артем грав не дуже вдало. Він авторитетного порталу він whoscored він отримав найнижчу оцінку в команді: 5.7. Кравець двічі пробивав по воротах, але жодного разу не потрапив у ствір воріт. Артем зробив 46 дотиків до м'яча, зробив 23 передачі з яких 64.3 % були точними. Також треба відмітити, що Артем приймав участь у захисних діях команди, і двічі вибивав м'яч з власного штрафного майданчика.

Якщо подивитися тільки на цифри то гра Артема не дуже вражає. Але під час гри Артем багато відкривався шукав вільні зони і пропонував себе партнерам. Факт одноклубники Артема не завжди розуміли його дії на полі і дуже багато передач, які робили на українця не були дуже точними. Але сам факт, що тренер довірив Артему провести на полі весь матч говорить сам за себе.

Зозуля не потрапив у заявку на гру, Бойко знову на лаві запасних

Роман у минулому турі провів на полі увесь другий тайм, але вийшов тоді, коли вже у грі було все вирішено - "Реал" виграва 4-1. У цьому турі Роман непотрапив навіть у заявку "Бетіса" на гру проти "Осасуни". Денис Бойко продовжує стабільно гріти лаву запасних "Малаги".

Камбек "Еспаньйолу"

"Еспаньйол" зумів уникнути поразки програючи вдома "Ейбару" 3-0.

Гол Мессі з офсайду

У грі "Валенсія"-"Барселона" перший гол Мессі був забитий досить сумнівно. Під час удару Луїс Суарес знаходився в положенні поза грою і заважав Дієго Алвесу зреагувати на удар. Але арбітр матчу Ундіано Мальєнко гол зарахував.

Вболівальники "Валенсії" кинули пляшку з водою у гравців "Барселони"

На останній хвилині гри "Валенсії" проти "Барселони" арбітр призначив пенальті у ворота "кажанів". Мессі чітко реалізував пенальті, після цього гравці "Барселони" святкували гол і тоді них з трибун полетіла пляшка з водою.

Розром у Галісійському дербі

Найзапекліше дербі Іспанії закінчилося розгромом "Депортіво".

Перша поразка у чемпіонаті "Атлетіко"

Команда Дієго Сімеоне тричі у теперішньому розіграші Ла Ліги грала у нічию і п'ять разів перемагала. Поразка від "Севільї" стала першою для одного з претендентів на титул. Тепер у нинішньому розіграші Прімери тільки "Реал" та "Вільярреал" не знали гіркоти поразки.

Ушу-комбінація у виконанні гравців "Лас-Пальмаса", яка завершилася голом Боатенга

Гравці "Лас-Пальмаса" Тана Домінгес та Кевін-Прінс Боатенг, напевно, десь проходили курси у Шаолінському монастирі. Гол який вони створили неможливо виконати без практичних навиків ушу.

Що це було? Жест Роналду, після голу Морати

Після переможного голу Морати у ворота у "Атлетіка" Роналду підняв руку вгору. Користувачі інтернету поділилися навпіл: одні вважать, що нібито Роналду вказує боковому арбітру на офсайд у партнера, інші нібито, що він не приймав участь у епізоді. Що насправді хотів показати своїм жестом боковому арбітру Крішітану вирішувати вам. А, можливо, він так святкував взяття воріт.