Блог — Hummernews
Автор — Andrew Hummer
19 марта 2021, 11:17
2

От і закінчились матчі відповіді 1/8 Ліги Європи. Будьмо відверті, в половині пар інтриги не було вже після перших матчів. Вільярреал, Рома, Арсенал та Аякс на 90% забезпечили собі прохід в чвертьфінал.

А ось в інших парах інтрига була! Норвезький Мольде міг зачепитись, навіть програвши Гранаді перший матч 0-2, але таки норгам не вистачило сил. Ну а кислий Мілан, який останнім часом не вражає результатами, програв вдома червоним дияволам завдяки голу Погба.

Та не ці матчі викликали найбільший резонанс. В Загребі місцеве Динамо несподівано виграло в команди Жозе Моуріньо. Фіаско, якого мало хто очікував, але яке, не мій погляд, було закономірне. Жозе провалюється на тренерській роботі раз за разом на протязі останніх років семи – і ніхто з цим нічого вдіяти не може. Хорвати просто виявились черговим показником занепаду сеу Жозе як тренера останніх років. Подібно до Вовка у фільмі «Ну, постривай» загребці просто повпаковували півнів. Ну і відправили їх додому ні з чим. Хто дивився матч, той, я думаю, не міг не проникнутись симпатією до хорватського клубу. Ну і, само собою, черговим розчаруванням роботою Моура. Динамо заслужило на прохід в чвертьфінал (хоч якесь Динамо пройшло!) і гол в доданий час це показав. Керівництву шпор пора задуматись над зміною коуча (Ротор звільнив Хацкевича! Carpe diem! Ловіть момент!) Ну а всім прихильникам таланту геніального (в минулому?) португальця можна тільки поспівчувати.

Не менш драматичним виявився матч у Глазго, де місцевим Рейнджерс для виходу в чвертьфінал достатньо було просто не пропустити після результативної виїзної нічиї. Пражани здивували всіх, покаравши команду Світі Джі (не ржи! Я купил тебе 3G!) і, як і хорвати, заслужено пройшовши в чвертьфінал. Особливо запам’яталось страшне розсічення кіпера пражан Ондрея Коларжа від Кемара Руфа.

Після такого чеському кіперу сміливо можна одягати маску Джейсона Вурхіза та записуватись на кастинг чергового сиквелу П’ятниці-13.

Отже, дві сенсації – точніше одна сенсація, а одна напівсенсація – трапились в 1/8. Шкода, що пройшло загребське, а не київське Динамо, і що навіть програш рейнджерів не допоміг Україні зберегти пряму путівку в груповий етап Ліги Чемпіонів сезону 2022/2023.

Dura Lex, sed Lex. Закон дура (перепрошую), - закон суворий, але на те він і закон.