Tribuna/Футбол/Блоги/ФутLife/Перемога Реала чи поразка Ювентуса?

Перемога Реала чи поразка Ювентуса?

Завершився головний матч сезону. Ще досі знаходжуся під враженнями після побаченого. Футбольний настрій Кардіффа відчувався навіть за 2000 км від місця подій. Це було по-справжньому футбольним святом. Але єдина думка, яка залишилася в мене після матчу: Перемога Реалу чи поразка Ювентуса?

Блог — ФутLife
4 июня 2017, 00:30
1

1 тайм

Зі стартового свистка "Ювенту"с взяв м'яч під свій контроль. Я не є фанатом клубу з Турину, але залишився під враженнями від початкового відрізку гри у виконанні "Ювентусу". Все через пас, комбінації, вихід з-під пресингу - без лишніх слів, одні компліменти. Схема з двома латералями Алвес-Сандро дала свої плоди. Лінивий Манджукіч, якого я пам'ятаю ще з "Баварії", у якого відкрилося друге дихання. І гол назрівав. У грі "Реалу" проглядалася нотка нервозності. Центральна лінія була повністю під контролем "чорно-білих".

Але з цим не були згодна трійка гравців мадридців: Крос-Карвахаль-Роналду. Перший розігнав атаку, другий віддав, а зірковий португалець завершив. 1-0!

Перша ж серйозна атака завершилася голом. Це була лише 20-та хвилина. Рахунок змушував туринців шукати підходи до воріт суперників. І всього через 7 хвилин їм це вдалося. Ігуаїн знайшов у штрафному майданчику суперників Манджукіча, який забив, без перебільшень, найкращий гол у цьому матчі. Коли здавалося, що момент вичерпаний, хорват пробив через себе і влучив у самісіньку дев'ятку. 1-1!

У перші 30 хвилин команди показали динамічний, швидкісний футбол. Це було чудове видовище для глядачів.

Далі, гра стала спокійнішою, команди розуміли, що ризикувати ще рано, тому до перерви забитих голів глядачі не побачили.

Загалом, у першому таймі "Ювентус" переграв своїх суперників. Хоча під кінець тайму "Реал" перехопив ініціативу, але туринці діяли організованіше й не давали багато простору середній лінії "Реалу".

За ударами 8-5 на користь Ювентусу.

2 тайм

Я думаю, кожному вболівальнику цікаво, що в роздягальні тренери говорять своїм підопічним. Особисто мені, цікаво, що сказав своїм підопічним Массіміліано Аллегрі, тому що те, що показав "Ювентус", аж ніяк не можна було назвати футболом.

Здавалося, мотивації у них достатньо. Чого тільки вартує прізвище Буффон. Лише заради цього легендарного воротаря футболісти "Ювентусу" повинні були померти на полі за перемогу.

З перших хвилин "Реал" взяв гру під свій контроль. Все те, що показав "Ювентус у першому таймі в другому почали втілювати "вершкові".  В свою ж чергу "Туринці" просто посипалися. Перших 15 хвилин гол назрівав. А після цього дві атаки "Реалу" завершилися результативними діями Каземіро й того ж Кріштіану Роналду. Всього за 3 хвилини команді з Мадриду вдалося дотиснути ще "тепленький Ювентус".

Але навіть такий поворот подій нічого не змінив. Не спрацювали ні заміни, ні тактичні перебудування. Слід сказати, що вихід Куадрадо не приніс жодної користі. На жаль, колумбієць запам'ятався лише своїм вилученням.

У цей вечір "Реал" вже нічого не могло зупинити. Висловлюючись спортивним сленгом "Ювентус просто берега не бачив". У мадридців виходило абсолютно все. І на 90-тій хвилині молоди Марко Асенсіо поклав жирну крапку в цьому протистоянні.

Статистика ударів 9-1 на користь "Реалу".

Реал переміг уже 12-ий раз в Лізі Чемпіонів, а Зінедін Зідан увійшов в історію, як перший тренер, якому вдалося двічі виграти найпрестижніший турнір "старого світу". Буффон залишився без трофею. Як сказав, один з коментаторів сьогоднішнього матчу: "Ювентус і Буффон не заслужили на чотири пропущенних гола, але Реал заслужив на чотири забитих". Гарної ночі! Любіть футбол і не будьте, як Серхіо Рамос!