Tribuna/Футбол/Блоги/The_Masik/Карпати подарували нічию динамівцям

Блог — The_Masik
Автор — Serg Ball
27 октября 2019, 20:00
5

27 жовтня відбувся матч 12 туру регулярного Чемпіонату футболу в Україні між київським «Динамо» і львівськими «Карпатами», який завершився нічийним результатом 1:1. Кияни після мату Ліги Європи зробили ротацію складу, вперше на поле за довгий час вийшов Шапаренко відігравши повний матч, також з перших хвилин вийшов Родрігес і Караваєв.

Динамівці розпочали матч з гострої атаки, яка так і залишилась єдиним небезпечним моментом за перші 45 хвилин поєдинку, біло-сині не дуже хотіли, а леви не могли такий підсумок 1 тайму.

З перших хвилин 2 тайму тренерський штаб замінив пасивного Соля і непомітного Родрігеса на Бесєдіна і Вербіча відповідно. Після перерви динамівці показали хто господар сьогодні і притиснули львів’ян до свого штрафного майданчику, що дало результат, передачу Циганкова замкнув Вербіч і динамівці відчули впевненість і розпочали створювати момент за моментом до того часу коли не дали слабину і не пропустили контратаку, яку завершив Шабанов, за 5 хвилин до завершення поєдинку кияни вкотре заставили вболівальників грішити не підбираючи слів, щодо гри і результату загалом. І Слава Богу динамівці ще не програли, адже на крайній хвилині матчу Бойчук дивом не реалізував вихід віч-на-віч.

Перша можливість киян підібратися до «Шахтаря» у турнірній таблиці, але кияни красиво ним не скористалися. Матч надзвичайно динамічний, багатий на моменти і емоції.е текст.