Tribuna/Футбол/Блоги/FootballHub/Legioneros. Ярмоленко продовжує підкорювати Німеччину

Legioneros. Ярмоленко продовжує підкорювати Німеччину

Українські #Legioneros продовжують підкорювати поля футбольної Європи і не лише. Черговий вікенд видався дуже насиченим на матчі і голи.

Блог — FootballHub
5 декабря 2017, 19:11
1

Німеччина

Нічийним вийшов вікенд для #Legioneros в німецькій Бундеслізі. Коноплянка та Ярмоленко вийшли в складі своїх команд із перших хвилин. Та кращими діями на полі відзначився екс-вінгер Динамо. Ярмоленко відзначився забитим м’ячем і тим самим приніс Боруссії нічию в грі проти Байєра (1:1). Шальке теж розписав мирову. Гельзенкірхенці не змогли здолати Кельн 2:2.

Греція

Греція знову не потішила українських футболістів великою кількістю ігрового часу. З позитиву варто відзначити повернення на поле Дмитра Чигринського. Захисник АЕКа пропустив декілька місяців через травму і цими вихідними вийшов у старті своєї команди. Із негативу – матч Платаніаса і Будника зокрема. Євген не реалізував пенальті в дебюті другого тайму, а його команда програла Атромітосу 1:3.

Чехія

Руслан Ротань продовжує заліковувати травму в той час як його партнер по клубу і збірній Едуард Соболь є незмінним гравцем стартового складу. Славія перемогла Баннік і вийшла на другу сходинку чемпіонату. Щоправда відставання від Вікторії надто велике – 12 очок.

Хорватія

Після розгромної поразки в кубку Хорватії проти Динамо Іван Матяж залишився в запасі Істри. Дмитро Льопа на відміну від екс-нападника Металурга грає регулярно і підтверджує свою майстерність такими голами як в матчі із Славеном. Осієк завдяки перемозі піднявся на 3 місце чемпіонату.

Бельгія

В Лізі Жюпіле традиційно багато ігрових хвилин отримують українці. Макаренко і Яремчук разом із Кортрейком і Гентом здобули перемоги в своїх матчах, Безус і Лучкевич принесли нічиї своїм командам, особливо це стосується Валерія, який віддав гольову передачу в матчі Стандард – Антверпен. Єдиний негативний слід у Бельгії залишив Малиновський. Тиждень вийшов невдалим для українця у всіх сенсах. Його команда двічі за тиждень програла, а сам півзахисник отримав червону картку вже на 35 хвилині матчу.

Польща

Очевидно не українським видався тиждень в Екстраклясі. Із 7 гравців, які виступають в польських командах на полі з’явився лише Тарас Романчук. Капітан Ягеллонії відіграв усі 90 хвилин і допоміг своїй команді здобути перемогу над Погонню 1:0.

Болгарія

Ігор Пластун повернув собі місце в старті після того як минулого туру українець не грав у складі Лудогорця. Повернення екс-захисника Карпат виявилось переможним. Чемпіон Болгарії переміг 2:0 Дунав Рус.

Азербайджан

Дмитро Безотосний незмінно із матчу в матч грає в складі Габали. Український голкіпер відстояв сухий матч проти Інтера з Баку. Підопічні Романа Григорчука продовжують гонитву за Карабахом, якому поступаються 3 очками.

Туреччина

В Супер Лізі після кубкових матчів багато українців отримали відпочинок. Євген Селезньов після феєричного матчу посеред вікенду зіграв лише 19 хвилин. Сергій Рибалка у складі Сівасспора провів на полі тільки один тайм, а його команда розгромила Генчлербірліі 4:0.