Tribuna/Футбол/Блоги/Футбол 2000/«Ворскла» - «Дніпро-1». Підсумки найкращого матчу 1-го туру

«Ворскла» - «Дніпро-1». Підсумки найкращого матчу 1-го туру

Вчора я казав, що кращий матч туру - «Металіст 1925» - «Рух».

Блог — Футбол 2000
Автор — Oleksandr Sapronov
26 июля 2021, 22:31
4

Вчора я казав, що кращий матч туру - "Металіст 1925" - "Рух".

Так от, я безсовісно брехав.

Бо кращий матч туру - це, безумовно, "Ворскла" - "Дніпро-1". Як кажуть "кримінал-драма-комедія" - тут всього було вдосталь.

Але про все по порядку.

З перших хвилин "полтавці" захопили ініціативу, і, забігаючи наперед - весь перший тайм контролювали гру.

Вже на 7 хвилині нападник "Ворскли" Степанюк відкрив рахунок після шикарного дальнього удару (але і без помилки досвіченого Паста тут не обійшлось).

На 13 і 27 хв "ворскляни" мали шанс подвоїти свою перевагу, але рахунок так і залишився 1-0 до кінця першого тайму.

"Дніпро-1" весь перший тайм був доволі розгубленим і не міг зібратися докупи.

Якісь хаотичні рухи в центрі поля від Когута і Чуже, незрозумілі обрізки від багатообіцяючого Джурашека, через які "Ворскла" кілька разів вибігала в швидкі контратаки.

Назарій Русин кілька разів продемонстрував, чому його "попросили" з "Динамо", а голкіпер Паст після помилки на 7 хвилині почував себе не дуже впевнено в рамці воріт.

Але варто було розпочатись другому тайму - як найшла коса на камінь.

Таке відчуття, що "Дніпру" було тіснувато, коли на полі аж 11 чоловік, і тому капітан команди Логінов вирішив пожертвувати собою на благо команди.

На 56 хв захисник дніпрян побачив перед собою червоне світло. Хоча заради справедливості варто зазначити, що Кане почав валитись ще до контакту з Логіновим і друга жовта була, як на мене, доволі сумнівна.

Вже через 3 хвилини після вилучення експерт по шведах Довбик зробив рахунок 1-1, скориставшись помилкою Пердути.

І от тут поплив арбітр - таке відчуття, що червона картка йому трохи муляла, бо кілька разів він необачно свистів з приводами і без них.

"Зелено-білі" забили другий м'яч доволі курйозно. Захисник дніпрян Олександр Сваток випередив Паста і парашутиком послав м"яч у власні ворота.

Епідемія автоголів після ЧЄ-2020 ще не завершилась.

Ну а остаточний рахунок встановив Довбик - безумовний гравець матчу в складі ФК "Дніпро-1".

Такий шикарний матч не міг завершитись без штовханини, і на 89 хв вона сталася. Правда обійшлося без червоних карток, принаймні в цьому епізоді.

Бо кілька хвилин тому арбітр вилучив ще й тренера дніпрян Ігоря Йоветіча.

У підсумку - бомба-матч, нереальна напруга, 4 голи, вилучення, автогол - за це ми і любимо Футбол. Ну хіба що пенальті не вистачало.

Тепер по прізвищах. В "Дніпра" сподобався Довбик (то без варіантів) і молодий Олександр Назаренко,який по перерві замінив "ніякого" Русина.

У "Ворскли" гравець матчу - це малієць Ібрагім Коне. Свій правий фланг він попрасував непогано.

Ще б виділив Олів"є Тілля - представника крихітного Люксембургу, який непогано виглядав в центрі поля.

Бойова нічия, і це той випадок, коли саме так матч і мав закінчитись. Перемога однієї з команд була б несправедливою.