Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Анонс футзального вікенду

Анонс футзального вікенду

Головною подією наступного вікенду для «Джуніорс» стане фінал чотирьох Indoor Football League.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
23 февраля 2018, 16:56

Головною подією наступного вікенду для «Джуніорс» стане фінал чотирьох Indoor Football League. В суботу підопічні Вадима Гордієнка розіграють з «Кудрівкою» путівку до фіналу турніру та в разі успіху вже наступного дня зможуть вшосте стати володарями трофею, якщо здолають ще й переможця пари Skidka (Ірпінь) – «Софія» (Софіївська Борщагівка).

Минулого сезону саме «Кудрівка» та «Джуніорс» зустрілися у вирішальному матчі IFL. Проте, особливих проблем шпитьківчанам «жовто-чорні» не створили. Ще до перерви підопічні Вадима Гордієнка забили у ворота суперника три м’яча, після чого спокійно довели справу до тріумфального завершення (5:1).

Історія зустрічей «Кудрівки» та «Джуніорс» налічує вже п’ять матчів. Перший з них відбувся ще в 2014-му році. Тоді завдяки хет-трику Сергія Мельника шпитьківчани здобули вольову перемогу 4:2. Виграли підопічні Вадима Гордієнка  й наступні дві зустрічі (5:2, 9:4) і лише на початку минулого року «Кудрівці» вдалося перервати серію поразок – нічия 4:4.

В нинішньому сезоні команда Романа Солодаренка рішуче налаштована на перемогу в турнірі. Задля цього «Кудрівка» запросила декількох відомих у футзальній спільності гравців. Окрім Володимира Негеля, який у 2015-му у складі «Манзани» виборов Кубок України, присутні в заявці Денис Крошан та Сергій Степаненко, які у попередні сезони в Indoor Football League принесли чимало користі «Джуніорс». «Кудрівка» дуже впевнено подолала обидва групових етапи, продемонструвавши найвищий показник набраних очок – 40. При цьому на паркеті команда не зазнала жодної поразки.

Матч «Джуніорс» (Шпитьки) – «Кудрівка» відбудеться у суботу, 24 лютого, у спортивному залі ірпінської СЗОШ №12. Початок – 10:00.