Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/«Ліневич Груп» перервав рекордну серію «Джуніорс»

«Ліневич Груп» перервав рекордну серію «Джуніорс»

Виступи у другому етапі Indoor Football League «Джуніорс» розпочав з несподіваної поразки.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
25 декабря 2017, 09:59

Виступи у другому етапі Indoor Football League «Джуніорс» розпочав з несподіваної поразки. У першому турі підопічні Вадима Гордієнка з рахунком 4:5 поступилися дебютанту змагань – «Ліневич Груп».

Суперник шпитьківчан досить вдало відіграв у захисті: «будівельники» діяли щільно, старалися не давати супернику переграти себе один в один, а коли «юніори» все ж таки виходили на ударну позицію, то свою команду рятував воротар – Павло Овдієнко. Варто відзначити ще й вдалі дії гравців «Ліневич Груп» у атаці, особливо у другому таймі. «Будівельники» вміло скористалися помилками «Джуніорс» при передачах, забивши у ворота суперника аж п’ять м’ячів. Зусиллями граючого тренера Вадима Гордієнка шпитьківчани за декілька секунд до завершення матчу скоротили відставання до мінімуму, проте, здобути бодай очко їм в цей день не судилося.

Таким чином, «Ліневич Груп» перервав рекордну безпрограшну серію «Джуніорс» у IFL, яка  тривала 33 матчі. Наступний поєдинок у цьому турнірі шпитьківчани проведуть вже у 2018 році – 14 січня команда зустрінеться з «Софією-2» (Софіївська Борщагівка).

«Джуніорс» - «Ліневич Груп» 4:5

Голи: Байдачний 14, Глуцький 23, Гордієнко 35, 40 – Юрчук 5, 26, Феленюк 22, Санькевич 31, Томін 38

«Джуніорс»: Гордієнко, Глуцький, Байдачний, Боярський, Накаєв