Неможливе - можливо! Доведено «Джуніорс»!

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
18 декабря 2017, 11:49

В Ірпені фінішував перший етап Indoor Football League. У заключному турі «Джуніорс» зустрічався з лідером групи А - BabyArtClub. Нічого доброго цей матч шпитьківчанам не віщував, адже команда не змогла зібрати бойовий склад. Ба більше, прибула на гру, маючи у своєму складі лише п’ятьох гравців.

Перший тайм зустрічі підтвердив невтішні прогнози. Шпитьківчани багато нервували, що відобразилося у рахунку на табло – 1:4 після першого тайму. Проте, BabyArtClub зарано повірив у свою перемогу. У другій половині ірпінчани занадто розслабилися, а футзалісти «Джуніорс» - навпаки, заспокоїлися, зібрали волю в кулак та відігралися. Започаткував камбек Юрій Балашев, потім естафету у голкіпера перейняли Вадим Гордієнко та Олександр Боярський.

Ще до середини другого тайму шпитьківчани вийшли вперед. І хоча BabyArtClub доволі швидко вдалося зрівняти рахунок, «юніорів» було вже не спинити. У останню п’ятихвилинку долю зустрічі вирішили два влучних удари Івана Глуцького, який у підсумку оформив хет-трик.

«Джуніорс» (Шпитьки) – BabyArtClub (Ірпінь) 7:5

Голи: Глуцький 8, 35, 39, Балашев 24, Гордієнко 27, 30, Боярський 28 – Бутко 4, 18, 31, Пивовар 12, Горло 20

«Джуніорс»: Балашев, Боярський, Гордієнко, Глуцький, Севериненко

Перемога над BabyArtClub відкрила «Джуніорс» дорогу до першого місця у групі А, яке надає його власнику максимальну кількість бонусних очок у другому етапі. Проте, щоб зійти на вершину, команді Сергія Шута у перенесеному матчі потрібно було зробити здавалося неможливе – переграти «Восход» з різницею мінімум у 24 м’ячі. На диво, шпитьківчани не просто впоралися з цим завданням, а виконали його з запасом. У ворота аутсайдера гравці «Джуніорс» забили 29 голів, здобувши у підсумку рекордну в багатій історії турніру перемогу – 29:1!

«Восход» (Ірпінь) – «Джуніорс» (Шпитьки) 1:29

Голи: Рудюк М. 27 – Гордієнко 1, 3, 14, 15, 23, Дзюба 2, 10, 13, Алекс 4, 4, 9, 24, 33, 40, Бакум 4, 7, 12, 16, Шко’О 5, 12, 17, 18, 20, Зотенко 14, Директоренко 21, Черновол 28, 32, Семикін 34, 39

«Джуніорс»: Гордієнко, Черновол, Семикін, Шко’О, Алекс, Бакум, Директоренко, Дзюба