Чекаємо на матчі з ФК «Бровари» та «Зенітом».

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
22 сентября 2017, 15:11

Свій черговий, вже 20-й у нинішньому сезоні, матч у чемпіонаті Київської області  «Джуніорс» проведе у Броварах, де зустрінеться з місцевою однойменною командою.

Нещодавно «Бровари» входили до когорти найсильніших колективів Київщини. За підсумками минулого сезону підопічні Миколи Логвина посіли четверте місце, лише трошечки не дотягнувши до п’єдесталу пошани. Забракло їм якихось трьох очок. При цьому «Бровари» стали однією з двох команд, яким вдалося перемогти «Джуніорс».

Сезон 2017 року броварчани також почали непогано. В середині першого кола команда видала серію з п’яти перемог поспіль та закріпилася одразу за першою трійкою. Проте, влітку скрутна фінансова ситуація призвела до масового витоку кадрів – ледь не всі лідери залишили колектив. Дійшло до того, що команда весь матч грала вдесятьох. У підсумку після літньої перерви броварчани у п’яти  матчах зазнали трьох поразок, найболючішою з-поміж яких була від «Авангарда» (Бзів) – 0:10. Наразі «Бровари» посідають у турнірній таблиці дев’яте місце.

Нагадаємо, що у першому колі «Джуніорс» у Вишневому розгромив суперника з рахунком 5:2. Забитими голами відзначилися Андрій Байдачний, Володимир Верхов, Станіслав Самар, Денис Маринчук та Олександр Левенець. Також перемогою шпитьківчан завершився і матч у Броварах, що відбувся минулого року. Тоді на останніх хвилинах три очки «Джуніорс» приніс результативний удар Іллі Штонденка зі штрафного.

Матч «Бровари» - «Джуніорс» відбудеться у Броварах на стадіоні «Спартак» у суботу, 23 вересня. Початок зустрічі – о 16:00.

А вже наступного дня, у неділю (24 вересня), «Джуніорс» продовжить боротьбу за золоті медалі чемпіонату Києво-Святошинського району. Перемога над прямими конкурентами, «Гостинним Двором» та ФК «Музичі», відкрила перед командою Сергія Шута прямо дорогу до другого в історії чемпіонського звання. Тепер все залежить від самих шпитьківчан – у матчах, що залишилися, треба взяти «своє». Щоправда, зробити це буде непросто.

Так, наступний суперник «Джуніорс» - «Зеніт» зі Святопетрівського, зірок з неба не ловить. Наразі команда має у своєму активі лише чотири очки та посідає у чемпіонаті восьме місце. У чотирьох матчах вона зазнала трьох поразок при одній перемозі. Проте, легкої прогулянки у шпитьківчан не буде. У матчі з «Гостинним Двором» «Зеніт» вже довів, що не є простим суперником. Забити переможний м’яч вишнівчанам вдалося лише на останніх хвилинах зустрічі.

Нагадаємо, що «Джуніорс» і «Зеніт» вже зустрічалися цього року: у першому раунді чемпіонату у Шпитьках господарі поля перемогли з рахунком 3:1. Голами у складі шпитьківчан відзначилися  Олександр Левенець, Едуард Ткаченко та Станіслав Самар.

Матч «Джуніорс» - «Зеніт» відбудеться 24 вересня у Шпитьках, а його початок запланований на 16:30.