Tribuna/Хоккей/Блоги/Європейський хокей/У Європі стає гаряче! Частина 3

У Європі стає гаряче! Частина 3

Європейські хокейні чемпіонати виходять на фінішну пряму. У більшості країн команди грають півфінальні серії. Пропоную зупинитися на п’яти європейських чемпіонатах, представники яких є постійними учасниками Ліги чемпіонів.

Автор — khoma
7 апреля 2019, 07:19

Чеська хокейна Екстраліга

У Чехії команди вже встигли зіграти по два півфінали. Перша трійка команд змогла подолати чвертьфінальний бар’єр. Четверта команда регулярної першості – Маунтфілд досить легко віддала своє право опинитися у квартеті найкращих п’ятій на фініші команді – Комета з Брно. Спочатку Комета відібрала перевагу власного майданчика, перемігши двічі на виїзді, а потім ще дві мінімальні перемоги вдома вивели клуб із Брно у наступний раунд. Найбільший вклад у перемогу своєї команди зробило тріо  Якуб Оршава – Пітер Мюллер – Мартін Затовіч. На їх рахунку 11 шайб із 13 командних у серії.

Не мали проблем з виходом у півфінал Тршінець – легка перемога над Вітковіце - 4:0. Лише один матч віддав Младі Болеслав переможець регулярки Ліберец – 4:1. А найцікавішим протистоянням стала дуель – Шкода Пльзень – Оломоуц. Було зіграно усі сім матчів, чотири закінчилися з мінімальним рахунком, а у двох взагалі довелося грати овертайм. Але перемагає сильніший – далі йдуть “індіанці” Пльзеня.

Тршінець – Пльзень – 1:4, 2:3 (рахунок у серії – 0:2)

Схоже, що семиматчева серія у чвертьфіналі тільки пішла на користь гостям. Перші дві гри команда екс-гравця Донбаса Вацлава Недороста виграла і тепер серія переїжджає в Пльзень, де перед власними вболівальниками грати буде простіше.

1-й матч

2-й матч

Білі Тигри Ліберец – Комета Брно – 4:3 ОТ, 2:3 ОТ (рахунок у серії – 1:1)

Інша пара півфіналістів поки не може визначити переможця в основний час. Спочатку сильнішими в овертаймі виявилися господарі, а наступну гру в додатковий час виграли хокеїсти Комети.